Заказ рекламы
Форма входа

Шукаєш безкоштовні бонуси? Зайди та отримай бонуси на свої WebMoney гаманці. Тут же знайдеш безкоштовні лотереї. Приємно, коли в гаманці вже не порожньо?

• Приємно, але мало? Зайди в букмекерські контори, де видається бонус 10 центів. Цього вистачить на першу ставку, а вже виграш залежить тільки від тебе ... і від спортсменів!

• Все-таки мало? Окей! Є приємний спосіб назбирати грошиків - спілкуватися! Заманливо? Тоді тобі пряма дорога на форуми з оплатою за повідомлення! А ще там бонуси роздають ...

• Знову мало? Ну, тоді потрібно трошки і попрацювати. Почитайте листи, посерфіть сайти. Робота нескладна, особливих навичок не потребує. Є сайти, де зібрано відразу декілька видів заробітку - зручно. А ще можна попостити або статті пописати ...

• Опа! А куди ж грошики класти? Якщо ще не знаєш, що таке webmoney, WMU, WMR, WMZ, Liberty Reserve, не чув про електронні платіжні системи, то це - не біда, а всього лише початок інтернет-заробітків! Треба буде - допоможемо і підкажемо!

• Ну, і наостанок: на нашому сайті ми розповідаємо тільки про легальні види бонусів і заробітку. Ніяких пірамід й іншої маячні тут немає і не буде! Поважай закон, думай про інших - таких же, як ти - збирача грошиків в інтернеті! Не кидай товаришів!

Заробити на постінгу, написанні статей, відгуків і різних інших текстів.
Різним сайтам, форумам та блогам бувають потрібні тексти, постінг, рекламний постінг і різні інші послуги, пов'язані з текстом. І вони готові за це платити. Що може бути простіше: написав кілька постів на різних форумах або статейку про улюблену і знайому тему - і отримав за це від кількох центів до кількох доларів, - в залежності від того, скільки за це пропонував замовник.
Оскільки безпосередньо шукати замовників і виконавців - процес трудомісткий, були створені біржі копірайта. Я наведу кілька відомих і перевірених.

22:36:05ADVEGO.RU Оплата за постінг на форумах і в блогах
Оплата за статті (копірайтинг, рерайтінг, переклад)
1 рівень реферралов (25% від заробітку системи)
Комісія системи 10%
Мінімальна сума для виплати 5 доларів
Виплати WMZ

Як працювати в Agvego. Основних способи заробітку на поточний момент два: написання текстів на замовлення (Автору -> Пошук роботи (Копірайтинг, рекламні, персональні замовлення)) та продаж статей (Автору -> Продати статтю). При написанні текстів за замовленням уважно читайте умови виконання замовлення. Зазвичай це нескладні завдання. При роботі час-два в день в цьому розділі за кілька днів цілком реально набрати мінімалку. TEXTSALE.RU Оплата за статті (копірайтинг, рерайтінг) 1 рівень реферралов (25% від заробітку системи)

Комісія системи 10%
Мінімальна сума для виплати 1 долар
Виплати WMZ

Як працювати в TextSale. Основних варіантів два: виставлення на продаж своїх статей та робота на замовлення. Розміщувати статті можна відразу після реєстрації. Статті повинні бути унікальними. Швидкість покупки залежить від теми, вартість і рейтингу. Виконання замовлень можливо тільки при наявності доступу в розділ замовлень; доступ в цей розділ можна отримати, сплативши за абонентську плату 10 $ на місяць або отримавши в системі внутрішнього рейтингу 1 зірку.